Gdybyśmy zajrzeli kobietom do sypialni, to zobaczylibyśmy z pewnością mnóstwo różnego rodzaju szlafroki, szorty, koszula nocna, bielizna czar nocy czy też nawet męskich koszul, w których śpią niektóre z nich. Widzimy, że możliwości są tysiące, a właściwie tyle, ile kobiet, ponieważ każda z nas lubi coś innego. Sama bielizna na noc może mieć zatem zarówno seksowny fason, czyli koronki, wstążki, kokardki, kuszące przezroczystości lub też dopasowane do ciała satynowe sukienki, ale dobrym pomysłem, i przede wszystkich wygodnym, są bawełniane pidżamy lub też szorty i zwykłe koszulki, jakie można zakupić w każdym większym sklepie z ubraniami. Które z nich są lepsze?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ to, jaka bielizna na noc jest uwielbiana przez jedne kobiety, a nienawidzona przez drugie, zależy głównie od naszego gustu. Można jednak wskazać, w których sytuacjach lepiej sprawdzi się taka, a nie inna bielizna na noc. Po pierwsze trzeba powiedzieć, że najbardziej komfortowa jest bawełniana bielizna, czyli różnego rodzaju pidżamki. Kobiety wybierają tutaj mnóstwo fasonów. W przypadku dołu pidżamy mogą to być specjalne szorty, luźniejsze bokserki, długie spodnie dresowe czy też rybaczki do kolan. Popularne są też szarawary, które są też niezmiernie wygodne. W przypadku góry mówimy najczęściej o koszulkach wykonanych z bawełny. Mają one klasyczny wygląd, czyli są koszulkami na ramiączkach lub też z krótkimi rękawkami. Zimą idealnie sprawdzają się takie, które mają długie rękawki i są uszyte z ciepłych i przyjemnych w dotyku materiałów. Poza tym mówimy o seksownej bieliźnie.

Tutaj ma ona głównie formę koszulek, które są wykonane z koronek, przezroczystego szyfonu, tiulu. Możliwości są tysiące. W przypadku seksownej bielizny nocnej można też wspomnieć o jedwabnych kompletach, które są zarówno wygodne, jak i mają bardzie elegancki wygląd. Oprócz tego kobiety śpią też w pozornie nieprzeznaczonych dla nich ubraniach, czyli na przykład w koszulkach ich partnerów. Niektóre panie lubią też spać nago lub tylko w figach, co jest praktykowane szczególnie latem.