Sweter pasuję na każdą okazję. Jeśli chcemy uchodzić za elegancka kobietę, to doskonałym rozwiązaniem będzie ten dzianinowy, krótki sweter. Najlepiej jak by był w kolorze granatowym, szarym lub czarnym, można go było połączyć z biała bluzką i eleganckimi spodniami. Odzież damska ma to do siebie, ze można kombinować na wszelkie możliwe sposoby połączeń, by sprawić elegancję. Takim przykładem może być połączenie golfu z żakietem. Golf sam w sobie jest ubraniem raczej wygodnym, sportowym, lecz w połączeniu z żakiecikiem i koralami stanowi ubranie eleganckie.

Takie połączenie świetnie może zastąpić typowe spodium, gdzie wypadałoby założyć jakąś bluzkę czy apaszkę. Golf to załatwi jednoznacznie. Jeżeli chcemy natomiast zastosować golf jako zwykłe codzienne ubranie , to ciekawym rozwiązaniem są długie golfy, najlepiej te bawełniane. Zakłada się je do getrów i występują wtedy jako pewna odmiana tuniczki, zwłaszcza kiedy połączymy je z paskiem. Długie golfy świetnie podkreślają naszą figurę i wyszczególniają nasze biodra i talię. Polska odzież damska niczym nie odbiega od tej europejskiej, co widać zwłaszcza wśród kupujących z zachodu, gdzie kobiety cały czas ubierają pasy do pończoch, podwiązki, zakolanówki.

Identycznie ma się bielizna męska. Naszymi klientami są przeważnie nasi sąsiedzi: Niemcy oraz Czesi. Oni właśnie uwielbiają kupować u nas wszelkiego rodzaju sweterki, tuniki oraz sukienki, gdyż zachwyca ich ogromna paleta kolorów i oryginalność wykonania. Ilekroć odwiedzają nasz kraj to robią zakupy w naszych salonach odzieżowych. Odzież damska urzeka ich nie tylko wykonaniem, oryginalnością , lecz również przystępną ceną. Chwalą nasze ubrania pod względem wykonania oraz pomysłowości. Szczególnym zainteresowaniem wśród zagranicznych klientów cieszy się odzież bawełniana. Nie ulega wątpliwości, że to właśnie bawełna pozwala naszemu ciału oddychać i jest zdrowym tworzywem. Dlatego, ten kto ceni sobie zdrowy ubiór decyduje się właśnie na takową odzież. Niezależnie co nosimy , czy jest to bawełna czy satyna trzeba pamiętać, żeby nosić się czysto i schludnie. To jest podstawa dobrego wyglądu.