Chociaż kojarzą nam się głównie z niewygodą oraz ściskaniem talii, to jednak gorsety mogą być bardzo ciekawym sposobem na urozmaicenie swojego życia intymnego, nawet jeżeli nie zamierzamy nosić ich na co dzień. Jeżeli zapytalibyśmy się kilku mężczyzn, czy na ich widok zabiłoby im bardziej serce, to z pewnością powiedzieliby oni zgodnym chórem, że tak.

Zatem gdzie można zaopatrzyć się w seksowny gorset oraz na co warto zwrócić uwagę przy jego zakupie? Na samym początku trzeba zastanowić się, czy interesuje nas bielizna sexy tylko do łóżka czy może chciałybyśmy rozpocząć z gorsetami nową przygodę. Trzeba bowiem wiedzieć, że mogą one fantastycznie modelować sylwetkę, zatem jeżeli zależałoby nam na węższej tali czy płaskim brzuchu, wtedy można zastanowić się nad kupnem gorsetu, który będzie mógł być też używany codziennie. Oczywiście będzie on miał inny wygląd niż ten, który ma być przeznaczony do intymnych zabaw, ponieważ nie będzie na nim tak wielu ozdobnych wstążek lub też kokardek, a także sam materiał z będzie gładki, by gorset za bardzo nie wystawał spod ubrań i się pod nimi nie odznaczał. Widzimy więc, że bielizna sexy może mieć wiele różnych oblicz jak sexy komplety, body czy bodystocking, wśród których wysokie miejsce będą zajmowały gorsety. Gdy chodzi o porady przy zakupie, to wiele zależy od tego, czy chciałybyśmy, aby był on dodatkowo regulowany.

W sklepach można zakupić takie gorsety, które są zapinane na haftki, tak jak zwykłe biustonosze, ale można też zdecydować się na taki, który będzie miał przeplecione tasiemki, dzięki którym będzie można go idealnie dopasować do sylwetki. Musimy wtedy jednak pamiętać o tym, że taka bielizna sexy z pewnością będzie nieco trudniejsza do zdjęcia i same czynności odwiązywania gorsetu mogą zająć trochę czasu, jednak można zrobić z niej ciekawy element gry wstępnej. Jeżeli wybieramy taki sznurowany gorset, to z pewnością będzie można również o wiele lepiej podtrzymać nim biust, ponieważ nie stosuje się w nich miseczek. Zatem sexy gorset powinien znaleźć się w szafie każdej kobiety, której będzie zależało na tym, aby do swojego życia intymnego wprowadzić odrobinę pikanterii.