Bardzo wiele kobiet będąc na zakupach w sklepie bieliźnianym, poszukuje dla siebie takich fig, które będą wyróżniały się swoim seksownym wyglądem. Wiadomo, że ciekawie wyglądająca bielizna potrafi sprawić, że każdemu mężczyźnie szybciej zabije serce, zatem warto poświęci trochę czasu na wybranie takiej, które będzie nie tylko zmysłowo na nas wyglądała, ale też aby była ona dobrze dobrana i podkreślała nasze atuty. Przypatrzymy się bliżej tematowi fig, ponieważ one również mogą pobudzać wyobraźnię i skłaniać do wymownych gestów.

Wiele zależy od tego, jakie szorto-stringi preferujemy, ponieważ czasami nie warto jest inwestować w takie, które będą podobały się tylko naszemu partnerowi, a nam będą służyły tylko do zakładania ich raz na jakiś czas, a później szybkiego zdejmowania. Jeżeli jednak takich właśnie poszukujemy, to wtedy musimy wiedzieć, jaki rodzaj bielizny preferuje nasz partner. Jeżeli będzie to na przykład seksowna koronkowa bielizna, wtedy powinnyśmy bez problemu znaleźć figi wyszczuplające wykonane z cienkich i prześwitujących koronek. Warto też wiedzieć, jakie fasony preferuje nasz wybranek, gdyż niektórzy z nich uważają, że stringi nie są zbyt estetyczne. Inni z kolei wskazują na szorty, które miałyby być dla nich zbyt zabudowane. Są także tacy mężczyźni, których zapał spada po zobaczeniu, że ich wybranka ma na sobie zwykłe bawełniane figi ciążowe oraz figi bezszwowe, które kojarzą im się z takimi do noszenia na co dzień.

Widzimy więc, że warto najpierw dowiedzieć się, co podoba się naszemu partnerowi. Jeżeli wiemy, co powinnyśmy kupić, wtedy możemy udać się do sklepu stacjonarnego lub też zrobić zakupy w Internecie. W tym drugim przypadku nie musimy się obawiać, że jeżeli coś nam się nie spodoba, to nie będziemy miały możliwości odesłania danego przedmiotu do sklepu. Trzeba jednak pamiętać, aby był on w oryginalnym opakowaniu. Zatem poszukiwania seksownych fig mogą być niezwykle emocjonujące, ale zawsze trzeba też pamiętać o własnej wygodzie. Jeżeli nie przepadamy za stringami, wtedy na pewno nie będziemy czuły się w nich seksownie.