Wiele kobiet marzy o odzieży niezniszczalnej, zwłaszcza kiedy obecnie noszona bielizna jest wyjątkowa i sporo kosztowała. Najbardziej podatnymi na zniszczenia są rajstopy, skarpetki czy pończochy wykonane z nylonu. Nylon mimo tego, że jest materiałem podatnym na rozciąganie, jest mało odporny na punktowy nacisk. Rajstopy z lycry natomiast są mniej odporne na rozciąganie, nosząc taka bieliznę łatwo da się zaobserwować tzw. efekt zleżenia, co nie wygląda estetycznie. Noga wygląda wtedy nieładnie i sprawia wrażenie bezkształtnej. Rzeczą wiadomą jest fakt, iż wytrzymałość bielizny zależy od jej grubości. Rajstopy posiadają swoje grubości DEN. Co to oznacza?

Jest to oznaczenie włoskie, podające stosunek objętości masy włókna, z jakich wykonywane są pończochy. Nic wiec dziwnego, że nosząc pończochy o grubości 8 DEN, jesteśmy narażone na lecące oczka. Im lżejsza liczba DEN, tym większa możliwość uszkodzenia. Im mniejsza liczba DEN , tym bielizna cieńsza i delikatniejsza. Prawdą jest, że wiele kobiet , zwłaszcza tych o nienagannych nogach wybiera rajstopy o grubości najmniejszej liczby DEN, by sprawić, by wyglądały one naturalnie. Jeżeli jest co pokazać, warto zakupić cienką bieliznę, chociażby miała nam służyć tylko na chwilę. Nic tak nie przykuwa uwagi mężczyzn jak seksownie ubrana kobieta. Mężczyźni nasi są wzrokowcami. Zwracają uwagę na nasze nogi. Zadbajmy o to , by były dobrze wyeksponowane. Zadbajmy o seksowne obuwie, najlepiej szpilki. Czymże jest bowiem nawet noga bez szpilki? Nawet ta najpiękniejsza, najzdrowsza noga na płaskim obcasie wygląda nijako . Kiedy założymy szpilkę, to nogi wyglądają piękniej.

Cała sylwetka na tym zyskuje, kiedy zakładamy szpilki. Postarajmy się więc nie tylko o dobrą sukienkę, fryzurę i makijaż. Zadbajmy o dobą bieliznę, która jest kwintesencją kobiecości. Wszelkiego rodzaju pończochy, haleczki kupujmy z przyjemnością, jak na kobietę przystało. Dbajmy również o nasza bieliznę, zwłaszcza ta delikatną, gdyż łatwo ją uszkodzić. Wtedy nie mając innego wyboru, będziemy zmuszone udać się po nową bieliznę. Ale czy to naprawdę problem? Kochamy przecież zakupy , a zwłaszcza bieliznę. Przy okazji możemy kupić sobie spodnie, sukienki oraz koszule.