Elegancja i szyk powinny dotyczyć tej części odzieży, która dba o nasze nogi czyli spodnie, sukienki i koszule. Kiedy chcemy przypodobać się mężczyźni, warto zainwestować w dobre rajstopy. Dlaczego? Według badań opinii publicznej, mężczyźni w wyglądzie kobiety przykuwają największą uwagę na nasze nogi. Nie patrzą na naszą buzię, biust czy pośladki. Lecz na nogi.

Warto zatem zadbać by noszone przez nas wyroby pończosznicze eksponowały nasze nogi, lub też zakrywały nasze mankamenty. Wszystko zależy właśnie od tego, czy chcemy ukryć nogi i sprawić, by wyglądały lepiej, czy może je podkreślić. Z pomocą przyjdą nam rajstopy. Dla nóg ciężkich z żylakami, wybieramy te o grubości 60 DEN, najlepiej wykonane z mikrofibry. Mikrofibra świetnie zakryje nasze niedoskonałości nóg. Jeżeli chcemy nasze nogi podkreślić, wyeksponować ich wdzięk, wybierzmy grubość 0d 8 do 20 DEN. Nasze nogi w takiej bieliźnie, będą wyglądały jak gołe, bez pokrycia. Wybierając się na poważne spotkanie powinniśmy przemyśleć to co ubierzemy.

Decydując się na sukienkę , postarajmy się o wyjątkową , a zarazem odpowiednią bieliznę. Nawet najlepsze ubranie , będzie źle układało się na naszej sylwetce, przez źle dobraną bieliznę. Nie stosujmy zbyt grubych pończoch do cienkiej sukienki, i odwrotnie. Nie ubierajmy przyciasnych staników, bo zepsujemy to co chcieliśmy wyeksponować. Dobór odpowiedniej bielizny do stroju czy sylwetki jest sztuką. Warto zatem udać się po fachową poradę do krawcowej, czy pracowni gorseciarskiej i poradzić się w kwestii odpowiedniej dla nas bielizny. Wyspecjalizowana w tym temacie pani na pewno pomoże nam z nurtującym nas problemem. Często panie zajmujące się szyciem bielizny na miarę pomogą nam w podjęciu decyzji. Czy warto uszyć sobie bieliznę, idealną dla naszego ciała? Warto więc oddać się w ręce pracowni gorseciarskiej i pozwolić sobie na uszycie odpowiedniego stanika czy gorsetu. Wtedy możemy mieć pewność, że uszyta na miarę bielizna uczyni cuda. Zakładając naszą ulubioną sukienkę, możemy mieć świadomość, że będzie leżała na nas idealnie. To wszystko za sprawą odpowiedniej bielizny. Do tego załóżmy odpowiednie rajstopy i szpilki. Efekt powinien być zadowalający.