Bardzo wiele kobiet, jeżeli decyduje się na zakup majtek to tylko w kompletach od razu po nawet dziesięć sztuk, dlatego też producenci tego typu bielizny idą tym kobieta na rękę i dają możliwość zakupienia większej ilości sztuk po obniżonej cenie. Tak kupuje się przede wszystkim majteczki również dla dzieci, co jest wysoce opłacalne. Należy jednak wspomnieć o tym, że chociaż oczywiście figi kupowane w ten sposób są bardzo często dobrej jakości to jednak niejednokrotnie jest tak, że wszystkie prezentowane modele spięte razem w paczkę dziesięciu sztuk są takie same. Niczym się więc od siebie nie różnią, a kobieta jest skazana każdego dnia nosić różne chociaż ciągle te same majtki.

Bardzo często zdarza się tak, że takie komplety majtek typu stringi różnią się między sobą tylko kolorystyką, a fason zachowany jest ten sam. Są oczywiście kobiety, którym tego typu rzeczy nie przeszkadzają, dlatego też chętnie korzystają z takich gotowych paczek. Co jednak w przypadku kobiet bardziej wymagających? Muszą one kupować każde figi pełne osobno, aby były one różnorodne. Producenci wychodzą jednak naprzeciw takim zarzutom i coraz częściej takie sytuacje nie mają miejsca. Proponowane są więc bardzo często paczki po pięć sztuk, z których każde szorty są innego fasonu, koloru oraz mają inne wzornictwo. W kompletach takich można więc zakupić nawet bardzo często zarówno figi wyszczuplające, z podniesionym stanem, biodrówki, koronkowe, gładkie, połączenie koronki z materiałem itd.

Wybór jest wówczas bardzo duży, dlatego tez tego typu komplety kobiety sobie chwalą i chętnie je kupują. Najlepiej robić zakupy tego typu kompletów w tradycyjnym sklepie, ponieważ możemy dokładnie sprawdzić metkę, czyli to czy wszystkie figi z kompletu są wykonane z tej samej, dobrej jakości tkaniny i czy wszystkie posiadają tą samą wielkość. W znanych sklepach internetowych również można zakupić tego typu komplety bez obawiania się o jakość i rozmiar. Kobiety mają więc bardzo szeroki wybór tego typu kompletów bielizny, z czego mogą umiejętnie korzystać.