Każda kobieta kiedy ma wyjść na ważne spotkanie zastanawia się nad tym jakie ubrać rajstopy, by pasowały do reszty? Wszystko zależy od tego jaką mamy odzież, czy będą to spodnie, sukienki czy koszule. Jeżeli zakładamy sukienkę we wzorek, pasowałoby założyć do niej rajstopy gładkie, bez wzorku. Jeżeli zdecydujemy się na klasyczną małą czarną , to fajnie wybrać coś kontrastowego lub cielistego. Rajstopy kolorowe przeżywają swoje odrodzenie. Na rynku istnieje bogata paleta kolorów i wzorów, dlatego możliwości mamy mnóstwo.

Pamiętajmy, że połączenie kolorów gryzących się ze sobą jest obecnie na czasie. Kiedyś uchodzilibyśmy za dziwaków, gdybyśmy połączyli ze sobą czerwony z zielonym, teraz wręcz przeciwnie. Obecna moda pozwala na eksperymentowanie i nutkę ekstrawagancji. Nikogo nie dziwi już widok dziewczyny ubranej w zieloną spódniczkę , w połączeniu z żółtymi pończochami. Ciekawie prezentuje się bordowa sukienką z zielonymi pończochami i biżuterią w takim samym kolorze. Taki zestaw, mimo że odważny, przyzwyczaił już nasze oczy. Rajstopy , które kiedyś kojarzyły nam się z lycrą, streczem w kolorze cielistym, teraz w wydaniu kolorowym prezentują się nienagannie. Za ich pomocą można eksperymentować w kolorach, powodować ,że dzięki tak kolorowym dodatkom, będziemy wyglądać każdego dnia inaczej, a tym samym oryginalnie.

Nasz rynek bogaty jest we wszelkiego rodzaju bieliznę w postaci kolorowych skarpetek, pończoszek, legginsów. Również ta ekskluzywna i seksowna bielizna kusi nas różowymi, błękitnymi oraz czerwonymi koszulkami nocnymi, co sprawia że czujemy się w swojej sypialni wyjątkowo i kobieco. Nic tak nie dodaje kobiecie seksapilu, jak odważne kolory jej bielizny. Eksperymentujmy zatem w kolorach, póki nam moda na to pozwala. Kiedy znowu powróci era szarości i nudy , nie będzie już miejsca na kolor. Pozostanie tylko sentyment do koloru. Zakładając wtedy cieliste pończochy z nostalgią będziemy patrzeć w przeszłość, kiedy królował kolor. Cieszmy się więc kolorami i dajmy się ponieść fantazji, którą zamienimy w kolorową rzeczywistość.