Kobieta o dużych piersiach męczy się niezmiernie. Tylko facetom może wydawać się, że to piekna ozdoba każdej kobiety. Nic bardziej mylnego. Kobieta o dużym biuście męczy swój kręgosłup. Miewa bóle barków, ramion. Według badań wiele kobiet z dużymi piersiami odczuwa mrowienie rak, zawroty głowy, co jest związane z obciążonym kręgosłupem. Kobiety o dużym biuście często tego typu dolegliwościom przypisują podłoże ciśnieniowe. Kreci im się w głowie, pewnie niskie ciśnienie. Sprawa wygląda inaczej. Nasz cały organizm obciążony jest poprzez ciężar dużych piersi.

Tak więc powiedzenie z ust panów, ze duże jest piękne na pewno nie odnosi się do dużych piersi. Może wyglądają dla niektórych pięknie, lecz rzeczywistość jest o wiele gorsza. Kobiety o dużym biuście powinny szczególnie dbać o swój kręgosłup, poprzez odpowiednie ćwiczenia. Odpowiedni biustonosz plunge oraz biustonosze dodatki jest najważniejsza sprawą. Biustonosze dla kobiet karmiących dla biuściastej powinien posiadać szerokie, mocne ramiączka i potrójne zapięcie. Powinien posiadać szeroki pas, podtrzymujący nasz biust. Biust, zwłaszcza ten duży szybko traci swoją sprężystość, dlatego ważne jest odpowiednie go podtrzymywanie. W dużym biuście często jest wiele miąższu, który jest wrażliwy na uszkodzenia mechaniczne i uderzenia, dlatego warto zadbać o ochronę.

Najlepszym dla takich kobiet byłby biustonosze sportowe usztywniany, bez wkładek gąbczastych czy silikonowych. Wiele pań o dużym biuście ma problemy ze znalezieniem właściwego stanika dla siebie. Dotyczy to zwłaszcza kobiet, które są szczupłe a mają wielkie piersi. Nasz rynek jest ubogi w nietypowe rozmiary bielizny. Wiele kobiet w takich sytuacjach po prostu szyje na miarę bieliznę. Jest to sprawdzony sposób, zwłaszcza kiedy chcemy wyglądać oryginalnie i idealnie. Chcemy uniknąć niepotrzebnie wypływających fałdek z okolic pach, czy zbędnych fałdek na plecach. Uszyty na miarę stanik będzie idealnie przylegał do naszego ciała, co sprawi, że będziemy wyglądać tak jak trzeba. Nie będziemy musiały niepotrzebnie myśleć o tym, czy nasz biust nie wypływa spod przymałej miseczki. Pozwolimy sobie na swobodę i komfort.