Jest to na pewno bielizna męska jak slipy, bokserki czy koszulka stworzona na potrzeby osób bardziej wymagających, które chcą urozmaicić życie eleganckimi, luksusowymi częściami garderoby, dla których liczy się przede wszystkim dobry smak i wysoki poziom tego, co noszą. Korzystają z takiej oferty nie tylko osoby wysoko postawione społecznie, ale również osoby, które chcą czasami zaszaleć, i pozwolić sobie na odrobinę luksusu. Podobno nie szata zdobi człowieka tylko człowiek szatę, ale elegancka bielizna męska, na pewno uwydatni w nas to, czego nie widać gołym okiem.

Poza tym inaczej czujemy się, kiedy założymy na siebie stara podkoszulkę, niż jak włożymy na siebie coś nowego, modnego i eleganckiego. Tak samo jest w przypadku bielizny, kiedy zakładamy ładną bieliznę, chociaż jej nie widać, bo jest ukryta pod spodniami, spodenkami czy inną częścią garderoby, mamy świadomość tego, że mamy ją na sobie i to sprawia, że czujemy się wtedy dobrze. Rzadko się zdarza, że mężczyźni przywiązują dużą uwagę do tego, co noszą pod ubraniami, często jest tak, że zakładają pierwsze lepsze majtki, pierwszą lepszą koszulkę, bo tego nie widać, nikt nie będzie w nich, ich oglądał to, po co wydawać krocie na coś, czego nie widać? Otóż to, czego nie widać może mieć duży wpływ na nasze samopoczucie, może dać na pewność siebie, swobodę ruchów, które wykonujemy w przeciągu dnia.

Cały ten proces ma wpływ na nasze funkcjonowanie niezależnie czy jesteśmy w sklepie, w pracy czy na spacerze, zawsze jest dobrze mieć, choć kilka par takiej bielizny, która da nam satysfakcję tego, że ją mamy. Bielizna męska dobierana jest zawsze zgodnie z charakterem kupującego, pasująca do stylu mężczyzny. Wiadomą rzeczą jest to, ze jednemu np. podoba się mercedes, a innemu wystarczy fiat, tak samo jest przy wyborze bielizny, jeden mężczyzna woli bieliznę klasyczną a drugi luksusową. Przy wyborze droższej i lepszej jakościowo bielizny, panowie radzą się sprzedawcy, partnerki, która bielizna pasuje do jego trybu życia, która jest wykonana lepiej, ponieważ często nie znamy się na tych sprawach.